Dzisiaj jest 27.05.2019r.

Ogłoszenia duszpasterskie 23XII 2018

4 Niedziela Adwentu

Dziś  IV Niedziela Adwentu

W dniu jutrzejszym Wigilia Bożego Narodzenia. Msza św. pasterska-Pasterka o północy o godz. 24.00 Zapraszam wszystkich do wspólnego świetowania. Przed Mszą św. o godz. 23.45 przy śpiewie kolęd podzielimy się w kościele opłatkiem, składając sobie życzenia.

Podczas świąt Zarówno w I jak i II dniu Świat Bożego Narodzenia Msze św. wg porządku niedzielnego czyli o godz. 8.30;11.00 i 16.00

Od czwartku 27 XII rozpoczniemy w naszej parafii wizytę duszpasterską – zwaną kolędą.

Poświęcone opłatki można również nabyć przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii. Ofiary składane przy okazji nabywania opłatków bedą przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

Składam serdeczne podziękowanie -staropolskie Bóg zapłać ofiarodawcom pięknych i dorodnych choinek. Dziękuje również wszystkim, którzy dekorowali kościół na Święta.

Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.