Dzisiaj jest 12.12.2017r.

Ogłoszenia duszpasterskie 2 VII 2017

1. Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej.

2. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.

3. W naszej Parafii pojawiła się nowa inicjatywa muzyczna. Zapraszamy do wspólnej modlitwy poprzez śpiew radości i uwielbienia. Zapraszamy wszystkie osoby, które swoim śpiewem lub grą na dowolnym instrumencie chciałyby wzbogacić liturgię. W dniu dzisiejszym zawiązująca się nowa grupa muzyczna będzie animować oprawę muzyczną na Mszy św. o godz. 16.00

4. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym, czyli w miesiącach lipcu i sierpniu, będzie czynna będzie codziennie, bezpośrednio po Mszy św. wieczornej, czyli ok godz. 18.30 lub w ważnych sprawach pod telefonem widniejącym na tablicy przy wejściu do kancelarii parafialnej.

5. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w drugiej połowie miesiąca lipca zostaną podjęte prace konserwacyjno -remontowe wieży naszego kościoła. Wraz z p. Bernardem Berskim, inżynierem, który był kierownikiem budowy naszej świątyni i w dalszym ciągu poczuwa się do odpowiedzialności za stan infrastruktury naszej świątyni, dokonuje wpisów przeglądu rocznego i pięcioletniego w księdze obiektu budowlanego naszej światyni i wspiera mnie zawsze dobrą radą i kompetentnymi uwagami, podjęliśmy decyzję o konieczności rozpoczęcia prac remontowo- konserwacyjnych. Wyłoniona firma budowlana dokonała wstepnej wyceny zakładanych prac oraz wynajmu i postawienia koniecznego rusztowania na kwotę ok 30 tys zł. W związku z powyższym już teraz chciałbym zapowiedzieć tacę o charakterze gospodarczym, przeznaczoną na ten cel na niedzielę 23 lipca. W najbliższym tygodniu chciałbym się spotkać z kilkoma osobami, które przyjęły zaproszenie do współpracy w ramach Rady duszpastersko- ekonomicznej naszej parafii- ciała które ma charakter doradczy i wspierający mnie, jako proboszcza w podejmowaniu strategicznych decyzji dotyczacych naszej parafii. Pozwolę sobie zadzwonić do w/w osób i poprosić o spotkanie przy kawie w celu omówienia kwestii podejmowanych w najbliższym czasie prac.

6. Wszystkim rozpoczynającym urlopy i czas wakacyjny życzę obfitości Bożych darów i dobrego wypoczynku.

7. Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej.

8. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.