Dzisiaj jest 15.09.2019r.

Wizyta duszpasterska 2018/2019

 

Porządek Kolędy 27- 31 XII 2018

 

 

Czwartek 27 XII od godz. 15.00

ul. Huta Jagodnica od Szczecińskiej do ul. Złotno oraz ul. Bohaterów Powstania Styczniowego, Mieczników, Kadetów, Muszkieterów, Żurawinowa

 

Piątek 28XII od godz. 15.00

ul. Huta Jagodnica od Złotna do końca oraz ul. Weteranów, Dzieci Łodzi, Turniejowa, Pontonowa , Kurka

 

 

Sobota 29 XII od godz. 10.00

ul. Poprzeczna i Niesięcin od Zgierskiej do świateł

 

Poniedziałek 31 XII od godz. 10.00

ul.Podchorążych

 

 

 

 

 

 

Porządek Kolędy 2-5 I 2019

 

Środa 2 I od godz. 15.00

ul. Niesięcin od świateł do granicy z Krzywcem, ul. Kręta

 

Czwartek 3 I od godz. 15.00

ul.Złotno od ul. Szczecińskiej do Kirasjerów oraz Pancerniaków i Rozwadowskiego

 

Piątek 4 I od godz. 15.00

ul.Krzywiec ul. Okołowicza od końca do ul Miłej oraz ulica Jasna i przyległe

 

 

Sobota 5 I

 

dzień bez kolędy

 

 

Porządek Kolędy 7-12 I 2019

 

Poniedziałek 7 I od godz. 15.00

ul. Krzywiec od początku, Życzliwa, Przyjazna oraz ul przyległe

 

Wtorek 8 I od godz. 15.00

ul. Krzywiec ul. Łagodna, Wspólna, Pogodna, Siewna, Wesoła, Kwitnącej Jabłoni, Pod Gruszą

 

Środa 9 I od godz. 15.00

ul.Poselska, Irysowa, Azaliowa, Spacerowa, Różana, Daliowa

 

Czwartek 10 I od godz. 15.00

ul.Wycieczkowa, Tulipanowa, Liliowa, Konwaliowa, Prosta, Chińska

 

Piątek 11 I od godz. 15.00

ul.Ziemiańska, Liściasta, Boczna, Krecia

 

 

Sobota 12 I od godz. 10.00

ul.Grunwald i Wola Grzymkowa od str. Grunwaldu oraz ul. Bluszczowa, Tymiankowa, Turkusowa, Złocieniowa

 

Porządek Kolędy 14-19 I 2019

 

Poniedziałek 14 I od godz. 15.00

ul. Przyrodnicza

 

Wtorek 15 I od godz. 15.00

ul.Pańska, Zajęcza , Lisia, Boczna

 

Środa 16 I od godz. 15.00

ul. Żabia, Żucza, Pasikonika, Al. Brzozowa, Oliwkowa

 

 

Czwartek 17 I od godz. 15.00

ul.Jaśminowa, Krokusowa, Borówkowa, Malwowa, Fiołkowa

 

Piątek 18 I od godz. 15.00

ul.Bylinowa, Narcyzowa, Przemysława II, Łokietka, Krzywoustego, Krzywa, Iglasta , Kingi

 

 

Sobota 19 I od godz. 10.00

ul.Wola Grzymkowa od kapliczki w kierunku Aleksandrowa oraz ul. Mietowa, Storczykowa, Szmaragdowa, Koralowa, Makowa, Rosiczkowa

 

Porządek Kolędy 21-26 I 2019

 

Poniedziałek 21 I od godz. 10.00

bloki POM-u przy Słowiańskiej oraz Dom Nauczyciela

od godz. 14.00 ul. Aleksandrowska i Mokra

 

Wtorek 22 I od godz. 15.00

ul.Słowiańska nr-y parzyste od ronda do ul. Szaraka oraz ul. Fraszki, Kameliowa, Wiewiórki, Szaraka

 

Środa 23 I od godz. 15.00

ul.Słowiańska nr-y parzyste od ul. Szaraka do ul. Wisniowej oraz ul. Wiśniowa, Fasolowa, Ogórkowa

 

 

Czwartek 24 I od godz. 15.00

ul.Słowiańska nr-y parzyste od ul. Wiśniowej do Wysokiej oraz ul. Aroniowa, Szklarniowa, Niska, Działkowa, Wysoka

 

Piątek 25 I od godz. 15.00

ul.Słowiańska nr-y parzyste od ul. Wysokiej do Słowiczej oraz ul. Wiejska, Wiosenna, Słowicza

 

Sobota 26 I od godz. 10.00

ul.Słowiańska nr-y parzyste od Słowiczej do Szczecińskiej oraz ul. Długa, Krucza, Orla, Ptasia, Słoneczna, Szczecińska

 

Porządek Kolędy 28 I -2 II 2018

 

Poniedziałek 28 I od godz. 15.00

ul.Słowiańska nr-y nieparzyste od ronda do ul. Jutrzenki oraz ul. Borsucza, Pomarańczowa, Ananasowa, Jutrzenki

 

Wtorek 29 I od godz. 15.00

ul.Słowiańska nr-y nieparzyste od ul. Jutrzenki do Jagodowej oraz Promienista, Agrestowa, Poziomkowa, Jagodowa

 

Środa 30 I od godz. 15.00

ul.Słowiańska nr-y nieparzyste od ul. Jagodowej do Malwinki oraz ul. Czereśniowa, Dorotki, Główna, Malwinki

 

 

Czwartek 31 I od godz. 15.00

ul.Słowiańska nr-y nieparzyste od ul. Malwinki do Szczecińskiej oraz ul. Magnoliowa, Cyprysowa, Al. Pod Dębami, Szeroka

 

Piątek 1 II od godz. 15.00

ul.Bratka, Stokrotki, Biedronkowa

 

Sobota 2II od godz. 10.00

ul.Rycerska, Szlachecka, Dworska, Kręta, Wierzbowa

 

Porządek Kolędy 4-9 II 2019

Poniedziałek 4 II od godz. 15.00

ul. Zamkowa i Folwarczna

od godz. 19.00 ul. Dynamiczna

 

Wtorek 5 II od godz. 15.00

ul. Pawia, Cytrusowa, Morgowa, Karmelowa, Danielowa, Rydzowa, Borowików, Bobrowa, Rysia, Zaułek

 

Środa 6 II od godz. 15.00

ul. Przylesie, Sympatyczna, Przytulna, Gościnna, Urocza, Letnia

 

 

Czwartek 7 II od godz. 15.00

ul. Sporna, Jaworowa, Zagajnikowa, Miodowa, Pasieczna, Kukułcza, Sielska

 

Piątek 8 I od godz. 15.00

ul. Cedrowa, Sowia,Tęczowa Szybowcowa, Bażancia, Jaskółcza

 

Sobota 9 II od godz. 10.00

ul. Wolska, Torfowa, i Wola Grzymkowa od Wolskiej w kierunku Lutomierska i Izabelin

Polecamy:
Polecane strony:
Powrót