Dzisiaj jest 25.09.2020r.

Trzydziesta rocznica erygowania parafii...

Szybkimi krokami zbliża się 30-ta rocznica erygowania naszej parafii, które miało miejsce 28 IX 1989 r. W związku z tą okrągłą rocznicą chciałbym już dziś zaprosić całą naszą wspólnotę parafialną do wspólnego świętowania w niedzielę 22 IX. o godz.11.00. Tego dnia będzie z nami obecny Metropolita Łódzki Ks. Arcybiskup Grzegorz Ryś, który podczas Mszy św. o godz. 11.00 udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Na tej samej uroczystości przyjmie do grona ministrantów, przygotowujących się kandydatów i wraz z nami będzie modlił się z okazji 30- lecia naszej wspólnoty parafialnej. Po Mszy św. wszystkich zapraszam na festyn, który odbędzie się na terenie przykościelnym. Już teraz zapraszam - szczególnie rodziców z dziećmi - do wspólnego, radosnego świętowania- najpierw przy ołtarzu, a później podczas pikniku w trakcie wspólnej biesiady i zabawy.

Polecamy:
Polecane strony:
Powrót