Dzisiaj jest 23.02.2020r.

Porządek Kolędy 28 XII-10 II 2020 UWAGA! Zmiana 1 i 6 lutego

Porządek Kolędy 28 XII-10 II 2020

 

Sobota 28XII od godz. 15.00

ul. Huta Jagodnica od początku do końca oraz ul. Weteranów, Dzieci Łodzi, Turniejowa, Pontonowa , Kurka, Bohaterów Powst. Styczniowego, Mieczników, Kadetów

 

Poniedziałek 30 XII od godz. 15.00

ul.Złotno od ul. Szczecińskiej do Kirasjerów oraz Pancerniaków i Rozwadowskiego, Muszkieterów, Żurawinowa

 

Wtorek 31 XII od godz. 9.00

ul. Poprzeczna i Podchorążych

 

Czwartek 2 I od godz. 15.00

ul. Niesięcin od świateł do końca i do granicy z Krzywcem oraz ul. Kręta

Piątek 3 I od godz. 9.00

ul Niesiecin od Zgierskiej do świateł

od godz. 15.00

ul.Słowiańska nr-y parzyste od ronda do ul. Szaraka oraz ul. Fraszki, Kameliowa, Wiewiórki i Szaraka

 

Sobota 4 I od godz. 10.00

ul.Słowiańska nr-y parzyste od ul. Szaraka do ul. Wiśniowej oraz ul. Wiśniowa, Fasolowa, Ogórkowa

 

Wtorek 7 I od godz. 15.00

ul.Słowiańska nr-y parzyste od ul. Wiśniowej do Wysokiej oraz ul. Aroniowa, Szklarniowa, Niska, Działkowa, Wysoka

 

Środa 8 I od godz. 15.00

ul.Słowiańska nr-y parzyste od ul. Wysokiej do Słowiczej oraz ul. Wiejska, Wiosenna, Słowicza

 

Czwartek 9 I od godz. 15.00

ul.Słowiańska nr-y parzyste od Słowiczej do Szczecińskiej oraz ul. Długa, Krucza, Orla, Ptasia, Słoneczna, Szczecińska, Ptasia 22

 

Piatek 10 I od godz. 15.00

ul.Słowiańska nr-y nieparzyste od ronda do ul. Jutrzenki oraz ul. Borsucza, Pomarańczowa, Ananasowa, Jutrzenki

Sobota 11 I od godz. 10.00

ul.Słowiańska nr-y nieparzyste od ul. Jutrzenki do Jagodowej oraz Promienista, Agrestowa, Poziomkowa, Jagodowa

 

Poniedziałek 13 I od godz. 10.00

l.Słowiańska nr-y nieparzyste od ul. Jagodowej do Malwinki oraz ul. Czereśniowa, Dorotki, Główna,Malwinki

Wtorek 14 I od godz. 15.00

ul.Słowiańska nr-y nieparzyste od ul. Malwinki do Szczecińskiej oraz ul. Magnoliowa, Cyprysowa, Al. Pod Dębami, Szeroka

 

 

Środa 15 I od godz. 15.00

ul.Krzywiec ul. Okołowicza od końca do ul Miłej oraz ulica Jasna i przyległe

 

Czwartek 16 I od godz. 15.00

Krzywiec ul. Okołowicza wraz z przyległymi ul. Jasna, Miła, Myśliwska od początku do granicy z Niesięcinem, Promienna

 

Piątek 17 I od godz. 12.00

ul.Poselska, Irysowa, Azaliowa, Spacerowa, Różana, Daliowa

 

Sobota 18 I od godz. 10.00

ul. Krzywiec ul. Łagodna, Wspólna, Pogodna, Siewna, Wesoła, Kwitnącej Jabłoni, Pod Gruszą, Graniczna

 

Poniedziałek 20 I od godz. 15.00

ul.Wycieczkowa, Tulipanowa, Liliowa, Konwaliowa, Prosta, Chińska

Wtorek 21 I od godz. 15.00

ul. Przyrodnicza

 

Środa 22 I od godz. 15.00

ul.Ziemiańska, Liściasta, Boczna, Krecia

 

Czwartek 23 I od godz. 15.00

ul. Żabia, Żucza, Pasikonika, Al. Brzozowa, Oliwkowa

Piątek 24 I od godz. 15.00

ul.Pańska, Zajęcza , Lisia, Altanowa

 

Sobota 25 I od godz. 10.00

ul.Grunwald i Wola Grzymkowa od str. Grunwaldu oraz ul. Bluszczowa, Tymiankowa, Turkusowa, Złocieniowa

 

Poniedziałek 27 I od godz. 15.00

ul.Jaśminowa, Krokusowa, Borówkowa, Malwowa, Fiołkowa

 

Wtorek 28 I od godz. 15.00

ul.Bylinowa, Narcyzowa, Przemysława II, Łokietka, Krzywoustego, Krzywa, Iglasta , Kingi

 

Środa 29 I od godz. 15.00

ul.Rycerska, Szlachecka, Dworska, Kręta, Wierzbowa

 

Czwartek 30 I od godz. 15.00

bloki POM-u przy Słowiańskiej oraz Dom Nauczyciela

od godz. 18.00 ul. Aleksandrowska i Mokra i Deszczowa

 

 

Piątek 31 I od godz. 15.00

ul.Bratka, Stokrotki, Biedronkowa

Sobota 1 II

Przeniesiona na 11 II 2020

Poniedziałek 3 II od godz. 15.00

ul. Zamkowa i Folwarczna

od godz. 19.00 ul. Dynamiczna

 

Wtorek 4 II od godz. 15.00

ul. Pawia, Cytrusowa, Morgowa, Karmelowa, Danielowa, Rydzowa, Borowików, Bobrowa, Rysia, Zaułek, Wilcza

 

Środa 5 II od godz. 15.00

ul. Przylesie, Sympatyczna, Przytulna, Gościnna, Urocza, Letnia, Życzliwa

 

Czwartek 6 II od godz. 15.00 (przeniesiona na 13.II)

Wizyta duszpasterska odwołana z powodu pogrzebu Ojca ks. Proboszcza. Prosimy o modlitwę w Jego intencji.

 

Piątek 7 II od godz. 15.00

ul. Cedrowa, Sowia,Tęczowa Szybowcowa, Bażancia, Jaskółcza

Sobota 8 II od godz. 18.30

ul. Okrężna, Wakacyjna, Przyjazna, Letnia

 

Poniedziałek 10 II od godz. 12.00

ul. Wolska, Torfowa, i Wola Grzymkowa od Wolskiej w kierunku Lutomierska i Izabelin oraz kolęda uzupełniająca

Wtorek 11 II od godz. 11.00 (zamiast soboty 1 II)

ul.Wola Grzymkowa od kapliczki w kierunku Aleksandrowa oraz ul. Miętowa, Storczykowa, Szmaragdowa, Koralowa, Makowa, Rosiczkowa, Srebrzyńska

Czwartek 13 II od godz. 15.00 (zamiast czwartek 6 II)

ul. Sporna, Jaworowa, Zagajnikowa, Miodowa, Pasieczna, Kukułcza, Sielska

Polecamy:
Polecane strony:
Powrót