Dzisiaj jest 22.10.2020r.

Informacje dotyczące sprawowania i uczestnictwa w niedzielych Mszach Świętych w nasze parafii

W związku z komunikatami KEP, zarządzeniami rządu RP oraz troską wynikającą z przykazania miłości bliźniego porządek Mszy Świętych niedzielnych wygląda następuąco:

Godziny sprawowania:   8.30;   11.00;   12.30;   18.00

Nie będzie nabożeństwa Gorzkich Żali

Na Mszy Świętej w kościele będą mogły przebywać tylko osoby, które wraz z celebransem, służbą liturgiczną nie przekroczą ustalonej liczby 50 osób. Dla pozostałych zostaną wystawione krzesła przed świątynią, na placu. Prosimy więc o uszanowanie zaleceń władz oraz dostosowanie się do wskazań osób wyznaczonych przez Ks. Proboszcza.  Osoby starsze, chore i dzieci prosimy o skorzystanie z dyspensy i uczestniczenie w liturgii poprzez media. Ze względu na porę prosimy ciepło sie ubrać i zaopatrzyć w ewentualny parasol.

Polecamy:
Polecane strony:
Powrót