Dzisiaj jest 25.05.2020r.

Rodziny - Rodzinom w Roku Miłosierdzia

Zawiązująca się grupa charytatywna z parafii p.w. Zwiastowania Pańskiego w Rąbieniu przekazała przygotowane przez parafian prezenty świąteczne dla podopiecznych sióstr Antonianek w Domu Samotnej Matki.

Dla każdej rodziny, przebywającej w Domu, prowadzonym przez siostry Antonianki, jedna rodzina z parafii przygotowywała świąteczną wyprawkę z uwzględnieniem wieku i potrzeb mam i ich dzieci. 

Parafialny projekt, zatytułowany "Rodziny - Rodzinom w Roku Miłosierdzia", zainspirowany papieską sugestią aby budzić w sobie wrażliwość na potrzeby sióstr i braci, udało się zrealizować dzięki ofiarności i wielkim, otwartym na potrzeby innych ludzi sercom miejscowych parafian.

Zobacz zdjęcia: Rodziny - Rodzinom w Roku Miłosierdzia

 

 

Polecamy:
Polecane strony:
Powrót