Dzisiaj jest 15.09.2019r.

Wieczór z muzyką zespołu Skaldowie

Parafia w Rąbieniu serdecznie zaprasza na wieczór, poświęcony ponadczasowej muzyce zespołu Skaldowie. To wyjątkowe spotkanie, odbędzie się 13 grudnia, o godz. 17:00 w parafii w Rąbieniu, a gościem szczególnym tego wieczoru będzie Marek Bielacki.

Marek Bielacki jest badaczem kultury muzycznej i teatralnej, doktorem nauk humanistycznych, nauczycielem akademickim, pracownikiem naukowym Instytutu Kultury Współczesnej Uniwersytetu Łódzkiego, członkiem - założycielem Polskiego Towarzystwa Badań Teatralnych. Był wykładowcą Uniwersytetu w Amsterdamie. Jest badaczem, interpretatorem, admiratorem i miłośnikiem twórczości artystycznej działającego już od półwiecza słynnego rockowego zespołu Skaldowie – ansamblu braci Andrzeja i Jacka Zielińskich. To ich ponadczasowej muzyce będzie poświęcony ten wyjątkowy wieczór w parafii w Rąbieniu. 

Zobacz zdjęcia: Wieczór z muzyką zespołu Skaldowie 

 

Polecamy:
Polecane strony:
Powrót