Dzisiaj jest 07.07.2020r.

Festyn Rodzinny w Rąbieniu

Jesienny Festyn Rodzinny w Rąbieniu w niedzielę 25.09 zgromadził licznie rodziny dzieci pierwszokomunijnych. Parafialny piknik miał głównie za zadanie integrację młodej generacji tutejszej parafii, która odbywała się najpierw poprzez wspólną modlitwę - Msza św. w kościele. Po Mszy św wspólna zabawa przy muzyce, liczne konkursy dla dzieci i rodziców, lepienie garnków z gliny, wspólna zabawa z Aniołami na szczudłach. Podczas festynu odbywała się zbiórka płodów rolnych i artykułów spożywczych, które zostały przekazane stołówce Caritas, co było wyrazem solidarności z najuboższymi i potrzebującymi w trwającym Roku Miłosierdzia. Podczas zabawy były serwowane różne kulinaria dla uczestników festynu. Z wdzięcznością za wspólną modlitwę i zabawę.

Zobacz zdjęcia: Festyn Rodzinny w Rąbieniu

Polecamy:
Polecane strony:
Powrót