Dzisiaj jest 12.12.2017r.

Wizyta Duszpastersla 2016/2017

Porządek Kolędy 2-7 I 2017

Poniedziałek 2 I od godz. 15.00

ul. Słowiańska nr-y nieparz. od ronda do ul Rybnej i ul. Borsucza, Pomarańczowa, Ananasowa, Rybna

Wtorek 3 I od godz. 15.00

ul. Słowiańska nr-y nieparz. od ul. Rybnej do Promienistej i ul Rodzinna, Jutrzenki i Promienista

Środa 4 I od godz. 15.00

ul. Słowiańska nr-y nieparz od Promienistej do Czereśniowej i ul. Agrestowa, Poziomkowa, Jagodowa, Czereśniowa

Czwartek 5 I od godz. 15.00

ul. Słowiańska nr-y nieparz od Czereśniowej do Szczecińskiej i ul. Dorotki, Malwinki, Pod Papugami i Szeroka

Piątek 6 I od godz. 17.30

ul. Główna, Aleja Pod Dębami, Magnoliowa, Cyprysowa

Sobota 7 I od godz. 10.00

ul. Słowiańska nr-y parzyste od ronda do ul. Szaraka oraz ul. Fraszki, Kameliowa, Wiewiórki Szaraka

 

Porządek Kolędy 9-14 I 2017

Poniedziałek 9 I od godz. 15.30

ul. Słowiańska -bloki POM-u

Wtorek 10 I od godz. 15.30

ul. Główna, Aleja Pod Dębami, Magnoliowa, Cyprysowa i dalsza część ul. Szerokiej oraz ul. Szczecińska

Środa 11 I od godz. 15.30

ul. Słowiańska nr-y parzyste od ronda do ul. Szaraka wraz z ul. Szaraka oraz ul. Fraszki, Kameliowa i Wiewiórki

Czwartek 12 I od godz. 15.30

ul. Słowiańska nr-y parz. Od ul. Szaraka do ul. Wiśniowej wraz z ul. Wiśniową oraz ul. Fasolowa i Ogórkowa

Piątek 13 I od godz. 15.30

ul. Słowiańska nr-y parz. Od ul. Wiśniowej do ul. Działkowej wraz z ul. Działkową oraz ul. Aroniowa, Szklarniowa, Niska, Działkowa

Sobota 14 I od godz. 10.00

ul. Słowiańska nr-y parzyste od Działkowej do ul. Słowiczej wraz ze Słowiczą oraz ul. Wysoka i Wiejska
 

Porządek Kolędy 16-21 I 2017

Poniedziałek 16 I od godz. 15.30

ul. Słowiańska nr-y parzyste od ul. Słowiczej do Szczecińskiej oraz ul. Wiosenna, Długa, Krucza, Orla, Ptasia. Ptasia 22- segmenty od godz. 19.30

Wtorek 17 I od godz. 15.30

ul. Pańska, Zajęcza, Lisia, Boczna
Środa 18 I od godz. 15.30

ul. Rycerska, Szlachecka, Dworska, Kręta, Wierzbowa

Czwartek 19 I od godz. 15.30

ul. Przyrodnicza

Piątek 20 I od godz. 15.30

ul. Cytrusowa, Pawia, Morgowa, Letnia, Sielska, Altanowa, Bratka

Sobota 21 I

dzień przerwy w kolędzie- Msza św.pożegnalna – odchodzącego do Krakowa Abp Marka Jędraszewskiego w łódzkiej katedrze o godz. 12.00

Porządek Kolędy 23-28 I 2017

Poniedziałek 23 I od godz. 10.00

ul. Poprzeczna i Niesięcin od Zgierskiej do świateł

od godz. 18.00 ul. Dynamiczna

Wtorek 24 I od godz. 10.00

Niesięcin od świateł do pętli autobusowej

Środa 25 I od godz. 15.30

Niesięcin od pętli do końca do nr 125 oraz Krzywiec ul. Kręta,

od godz. 18.30 ul. Żucza i Żabia

Czwartek 26 I od godz. 15.30

ul. Biedronkowa i Pasikonika

Piątek 27 I od godz. 15.30

Krzywiec- od strony Żabiczek ul. Okołowicza od początku do końca ul.Jasna Myśliwska, Życzliwa, Miła, Promienna

Sobota 28 I od godz. 10.00

Krzywiec ul. Łagodna, Wspólna, Pogodna, Wygodna, Siewna, Wesoła, Kwitnącej Jabłoni, Pod Gruszą

Porządek Kolędy 30 I- 4 II 2017

Poniedziałek 30 I od godz. 10.00- do wieczora

ul. Huta Jagodnica od. Złotna oraz ul. Mieczników, Kadetów, Muszkieterów, Kurka, Dzieci Łodzi, Turniejowa, Pontonowa

Wtorek 31 I od godz. 10.00 do wieczora

ul. Huta Jagodnica od Szczecińskiej do Złotna, Złotno, Pancerniaków, Rozwadowskiego

Środa 1 II od godz. 10.00 do wieczora

ul.Bohaterów Powstania Styczniowego, Gwardii Ludowej, Żurawinowa

Czwartek 2 II od godz. 10.00

ul. Podchorążych

Piątek 3 II od godz. 15.30

ul. Wycieczkowa, Tulipanowa, Liliowa, Konwaliowa, Prosta

Sobota 4 II od godz. 10.00

ul. Ziemiańska, Liściasta, Krecia

Porządek Kolędy 6-11 I 2017

Poniedziałek 6 II od godz. 15.30

ul. Poselska, Irysowa, Azaliowa, Spacerowa, Różana i Daliowa

Wtorek 7 II od godz. 15.30

ul. Jaśminowa, Krokusowa, Borówkowa, Malwowa, Fiołkowa

Środa 8 II od godz. 15.30

ul. Przylesie, Sympatyczna, Przytulna, Gościnna, Urocza

Czwartek 9 II od godz. 15.30

Al. Brzozowa, Oliwkowa, Zagajnikowa, Sporna, Jaworowa

Piątek 10 II od godz. 15.30

ul. Cedrowa, Sowia, Tęczowa, Szybowcowa, Bażancia, Jaskółcza

Sobota 11 II od godz. 10.00

ul. Miodowa, Pasieczna, Kukułcza, Danielowa, Rydzowa, Borowików, Bobrowa, Rysia, Miła, Przyjazna

Porządek Kolędy 13-15 II 2017

Poniedziałek 13 II od godz. 15.30

ul. Bylinowa, Narcyzowa, Przemysława II, Krzywoustego, Krzywa, Iglasta, Kingi, Łokietka

Wtorek 14 II od godz. 15.30

ul. Aleksandrowska, Mokra

Środa 15 II od godz. 15.30

kolęda uzupełniająca

 

Polecamy:
Polecane strony:
Powrót