Dzisiaj jest 16.07.2018r.

Wizyta Duszpasterska 2017/2018

Porządek Kolędy 27-30 XII 2017

Środa 27 XII 2017

od godz. 15.00 ul. Podchorążych

od godz. 18.30 ul. Żurawinowa

 

Czwartek 28 XII 2017

od godz. 15.00 ul.Złotno od ul. Szczecińskiej do Kirasjerów, Pancerniaków i Rozwadowskiego

 

Piątek 29 XII 2017

od godz. 15.00 ul. Huta Jagodnica od ul. Szczecińskiej do ul Złotno, Bohaterów Powstania Styczniowego, Mieczników, Kadetów, Muszkieterów

 

Sobota 30 XII 2017

od godz. 10.00 ul. Huta Jagodnica od Złotna do końca, ul. Kurka, Weteranów, Dzieci Łodzi, Turniejowa, Pontonowa

 

Wtorek 2 I 2018

od godz. 15.00 ul. Poselska, Irysowa, Azaliowa, Spacerowa, Różana, Daliowa

 

Środa 3 I 2018

od godz. 15.00 ul. Wycieczkowa., Tulipanowa, Liliowa, Konwaliowa, Prosta

 

Czwartek 4 I 2018

od godz. 15.00 ul. Niesięcin od świateł w stronę Krzywca do końca

 

Piątek 5 I 2018

od godz. 10.00 ul. Poprzeczna i Niesięcin od Zgierskiej do świateł

 

Sobota 6 I 2018

od godz. 17.00 ul. Aleksandrowska i Mokra

 

Poniedziałek 8 I 2018

od godz. 15.00 ul. Aleksandrowska i Mokra

od.godz. 18.30 ul. Pawia, Cytrusowa, Morgowa

 

Wtorek 9 I 2018

od godz. 15.00 ul. Przyrodnicza

 

Środa 10 I 2018

od godz. 15.00 ul. Ziemiańska, Liściasta, Boczna, Krecia

 

Czwartek 11 I 2018

od godz. 15.00 Krzywiec od ul. Kręta i Okołowicza od Niesięcina do ul. Jasnej wraz z ul. Jasną

 

Piątek 12 I 2018

od godz. 15.00 Krzywiec od ul. Jasnej do ul. Krzywej wraz z ul. przyległymi

 

Sobota 13 I 2018

od godz. 10.00 Krzywiec ul. Łagodna, Wspólna, Pogodna, Siewna , Wesoła, Kwitnącej Jabłoni, Pod Gruszą

 

Poniedziałek 15 I 2018

od godz. 10.00 bloki POM-u

od godz. 15.00 ul.Słowiańska nr-y parzyste od ronda do ul. Szaraka wraz z ul Fraszki, Kameliowa, Wiewiórki, Szaraka

 

Wtorek 16 I 2018

od godz. 15.00 ul.Słowiańska nr-y parzyste od ul. Szaraka do ul. Wiśniowej oraz ul. Wiśniowa, Fasolowa, Ogórkowa

 

Środa 17 I 2018

od godz. 15.00 ul.Słowiańska nr-y parzyste od ul. Wiśniowejdo Wysokiej oraz ul. Aroniowa, Szklarniowa, Niska, Działkowa ,Wysoka

 

Czwartek 18 I 2018

od godz. 15.00 ul.Słowiańska nr-y parzyste od ul. Wysokiej do Słowiczej oraz ul. Wiejska, Wiosenna Słowicza

 

Piątek 19 I 2018

od godz. 15.00 ul.Słowiańska nr-y parzyste od Słowiczej do Szczecińskiej oraz ul. Długa, Krucza, Orla, Ptasia, Słoneczna , Szczecińska

 

Sobota 20 I 2018

od godz. 10.00 ul. Słowiańska nr-y nieparzyste od ronda do ul. Jutrzenki oraz ul. Borsucza, Pomarańczowa, Ananasowa i Jutrzenki

 

Poniedziałek 22 I 2018

od godz. 15.00 ul.Słowiańska nr-y nieparzyste od Jutrzenki do Jagodowej oraz ul. Promienista, Agrestowa, Poziomkowa, Jagodowa

 

Wtorek 23 I 2018

od godz. 15.00 ul. Słowiańska nr-y nieparzyste od Jagodowej do Malwinki oraz ul. Czereśniowa, Dorotki, Główna , Malwinki

 

Środa 24 I 2018

od godz. 15.00 ul. Słowiańska nr-y nieparzyste od. ul. Malwinki do Szczecińskiej oraz ul. Magnoliowa, Cyprysowa, Al. Pod Dębami

 

Czwartek 25 I 2018

od godz. 15.00 ul.Bratka, Stokrotki, Biedronkowa

 

Piątek 26 I 2018

od godz. 15.00 ul. Rycerska, Szlachecka, Dworska, Kręta, Wierzbowa

 

Sobota 27 I 2018

od godz. 10.00 ul. Karmelowa, Sielska, Letnia, Folwarczna, Zamkowa

od godz. 18.00 ul. Dynamiczna

 

Poniedziałek 29 I 2018

od godz. 15.00 ul. Pańska-od końca oraz ul. Zajęcza, Lisia, Boczna

 

Wtorek 30 I 2018

od godz. 15.00 ul. Żabia, Żucza, Pasikonika, Al. Brzozowa, Oliwkowa

 

Środa 31 I 2018

od godz. 15.00 ul.Jaśminowa, Krokusowa, Borówkowa, Malwowa, Fiołkowa

 

Czwartek 1 II 2018

od godz. 15.00 ul. Bylinowa, Narcyzowa, Przemysława II, Łokietka, Krzywoustego, Krzywa, Iglasta, Kingi

 

Piątek 2 II 2018

od godz. 15.00 Grunwald i Wola Grzymkowa od strony Grunwaldu ul. Bluszczowa, Tymiankowa, Turkusowa, Złocieniowa

 

Sobota 3 II 2018

od godz. 10.00 Wola Grzymkowa od kapliczki w stronę Aleksandrowa ul. Mietowa, Storczykowa, Szmaragdowa, Koralowa, Makowa, Rosiczkowa

 

Poniedziałek 5 II 2018

od godz. 15.00 ul.Przylesie, Sympatyczna, Przytulna, Gościnna, Urocza

 

Wtorek 6 II 2018

od godz. 15.00 ul. Cedrowa, Sowia, Tęczowa, Szybowcowa, Bażancia, Jaskółcza

 

Środa 7 II 2018

od godz. 15.00 ul.Sporna, Jaworowa, Zagajnikowa, Miodowa, Pasieczna, Kukułcza

 

Czwartek 8 II 2018

od godz. 15.00 ul. Wolska, Torfowa, Izabelin

 

Piątek 9 II 2018

od godz. 15.00 ul.Danielowa, Rydzowa, Borowików, Bobrowa, Rysia, Miła, Przyjazna i kolęda uzupełniająca

Polecamy:
Polecane strony:
Powrót